REGULAMIN

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu i cennikiem przed umówieniem się na wizytę. 
Ustalenie terminu wizyty/szkolenia jest jednoznaczne z ich akceptacją. 

Kupując bon podarunkowy jesteś zobowiązana/ny poinformować osobę obdarowaną o konieczności zapoznania się z regulaminem. Przyjście na usługę oznacza akceptację regulaminu i cennika.


INSTRUKCJA WSPÓŁPRACY


1.   Możliwość płatności gotówką lub blikiem.

2.   Szkolenia możesz opłacić w dogodnych ratach (po wcześniejszym ustaleniu).

3.   Nie uznajemy spóźnień. Jedno opóźnienie powoduje kolejne, dlatego szanujmy swój czas.

4.   Proszę o przyjście bez osób towarzyszących. W gabinecie podczas zabiegu nie mogą znajdować się osoby trzecie, a miejsce nie jest przystosowane do dzieci.

5.   Makijaż permanentny może być wykonany tylko u osoby pełnoletniej.

6.   W momencie rezygnacji z usługi - zaliczka nie jest zwracana. Nie ma możliwości wykorzystania wpłaconej kwoty na inny, tańszy zabieg.

7.  Obowiązkiem klientki przed zabiegiem jest zapoznanie się z galerią prac, informatorem oraz regulaminem i cennikiem.

8. Dopigmentowanie/odświeżenie przełożone przez klientkę (później niż 3 dni robocze przed ustalonym terminem) wiąże się z dopłatą 100zł.

9. Klientki, które przekładają/odwołują wizytę później niż 3 dni robocze przed lub nie docierają na nią bez uprzedzenia są zobowiązane opłacić 50% tej wizyty na konto w ciągu 3 dni roboczych z tytułu gotowości do wykonania zabiegu lub przy kolejnej wizycie w salonie (umówienie na wizytę jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu).

10. W momencie rezygnacji ze szkolenia później niż 3 dni robocze przed datą rozpoczęcia, kursantka zobowiazana jest opłacić 50% ceny z tytułu gotowości do pracy oraz przygotowania do szkolenia. W przypadku zmiany terminu później niż 3 dni robocze 25% ceny. Ustalenie terminu szkolenia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Zmiana terminu szkolenia jest możliwa na najbliższy wolny termin, a wpłacony zadatek zostaje przesunięty na to samo szkolenie, jakie było ustalone pierwotnie.

11. Drugie i każde kolejne przełożenie (później niż 3 dni robocze przed) danej wizyty na późniejszy termin lub odwołanie, zobowiązuje klientkę do opłacenia 50% zabiegu na konto w ciągu 3 dni roboczych z tytułu gotowości do pracy. 


MAKIJAŻ PERMANENTNY

·     Przed podjęciem decyzji o wykonaniu makijażu permanentnego proszę zapoznać się z moimi pracami. Jeżeli mój styl pracy jest dla Ciebie odpowiedni i zadowalający - zapraszam do kontaktu. Nie wykonuję makijażu niezgodnego z moim poczuciem estetyki czy łamiącego główne jego zasady. Dobór kształtu i koloru jest oczywiście indywidualny. Przy nadaniu kształtu kieruję się brwią anatomiczną (włosami), a przy doborze koloru - subtonem skóry, kolorem włosów, wiekiem, stanem zdrowia.

·     Makijaż permanentny ma za zadanie podkreślić naturalną urodę i skorygować w miarę możliwości niedoskonałości czy asymetrię, która występuje u każdego, a nie być sztucznym, przerysowanym tatuażem. Powinien pasować do makijażu codziennego oraz twarzy bez makijażu.

·     Pigmenty utrzymują się w skórze przez okres od kilku miesięcy do kilku lat (w zależności od obszaru). Przez ten czas ulegają stopniowemu rozjaśnianiu.

·     Przy chorobach autoimmunologicznych nie jest wiadomo jak zachowa się pigment w skórze.

·    Makijaż permanentny po czasie (u każdej osoby jest to kwestia indywidualna) może zmieniać odcień na ciepły lub chłodny/szary. Jest to normalny proces zachodzący w skórze. Makijaż permanentny należy odświeżać w miarę potrzeb, średnio co 6-12 m-cy, unikając w ten sposób odbarwień na niepożądane kolory. Należy też pamiętać, że każda skóra jest inna i trwałość barwnika nie jest do końca przewidywalna. Nie jest to zależne od wykonującego zabieg.

·   Nierzadko występują naturalne asymetrie brwi, twarzy, kości, mięśni (mimika), które mają wpływ na ostateczny wygląd brwi/ust, dlatego ich kształt i wykonany makijaż nigdy nie będzie idealnie symetryczny.
·    Po wygojeniu makijażu brwi, w razie potrzeby, włoski należy farbować, a odrastające poza kształtem - depilować.

·    Odświeżenie to jeden zabieg. W przypadku dużej zmiany koloru/kształtu możliwa jest konieczność dopigmentowania (dodatkowo płatnego) dla satysfakcjonującego efektu końcowego. W wyjątkowych przypadkach w ramach odświeżenia będzie trzeba wykonać również laserowe/bezlaserowe rozjaśnianie/usuwanie makijażu permanentnego.

·    Linergistka ma prawo do odmowy wykonania usługi jeżeli oczekiwania Klientki co do kształtu są niezgodne z klasycznym układem brwi/ust i stylem pracy linergistki.

·     Na trwałość makijażu wpływa wiele czynników: wiek, rodzaj skóry, stan zdrowia, styl życia.

·     Makijaż permanentny ust utrzymuje się dłużej niż makijaż permanentny brwi.

·     Zalecam przyjście w pomalowanych przez siebie brwiach, ułatwi to konsultację w doborze koloru. Nie reguluj brwi co najmniej miesiąc przed zabiegiem. Pomoże to w doborze naturalnego kształtu.

·     Nie można w pełni zagwarantować oczekiwanych wyników zabiegu, ani że będą one identyczne w przypadku każdego klienta. Ilość zabiegów oraz ich efekt jest uwarunkowany dla każdej osoby indywidualnie.

·     Podczas zabiegu makijażu permanentnego wykonywana jest wizualizacja - rysunek wstępny. Pigmenty wybierane są przez linergistkę i dopasowane do naturalnej urody Klientki.

·     Nie wykonuję brwi w kolorze czarnym.

·     Nie wykonuję mocnych/ciemnych/przerysowanych/tatuażowych brwi. Nie wykonuję "ciemnych" brwi na życzenie. Zależy mi na estetycznym efekcie końcowym i harmonii. 

·     Ciemne kolory pigmentu na jasnej cerze odbarwiają się na sino-fioletowe.

·     Nie wykonuję mocnego, sztucznego makijażu permanentnego ust, nie używam ciemnych, intensywnych kolorów, nie wykonuję mocnego/ciemniejszego niż reszta ust konturu, nie wykonuję samego konturu (te metody już dawno wyszły z mody i nie wygląda to dobrze po czasie).

·     Dopigmentowania makijażu permanentnego po innych salonach są zawsze wyceniane indywidualnie i zwykle traktowane jako usługa wykonywana od początku plus koszt usuwania laserem wyceniany jest indywidualnie.

·     Jeżeli jest taka konieczność - nasze klientki mają zagwarantowaną darmową usługę laserowego usuwania/rozjaśniania makijażu permanentnego/neutralizacji koloru w ramach odświeżenia.
·     Jeżeli klientka chce wykonać nowy makijaż permanentny brwi, a poprzedni makijaż wykonany był w Glam Studio - zapewniamy w razie potrzeby darmowe rozjaśnianie/usuwanie pigmentacji laserem. Klientka wtedy ponosi koszty tylko nowego makijażu permanentnego (zabiegi muszą odbywać się w ciągu). Jeśli klientka po usuwaniu zmieni zdanie i nie chce wykonać nowej pigmentacji - musi wtedy uregulować koszty za zabiegi rozjaśniania zgodnie z cennikiem.

·   Przy dopigmentowaniu obowiązują takie same przeciwwskazania, jak przy zabiegu głównym. Choroba/przeziębienie/osłabienie organizmu są bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu/dopigmentowania! 
·   Dopigmentowanie powinno odbyć się nie wcześniej niż po 4 tygodniach od pierwszego zabiegu i nie później niż do 8 tygodni. 
·   Jeśli Klientka nie dotrze w umówionym terminie dopigmentowania lub nie zgłosi chęci zmiany daty najpóźniej 3 dni robocze wcześniej - dopigmentowanie wyniesie dodatkowe 100zł. Jeżeli dopigmentowanie odbywa się po upływie 8 tygodni od ostatniej pigmentacji - również wyniesie dodatkowe 100zł.

Przy zapisach na makijaż permanentny obowiązuje wpłata bezzwrotnej zaliczki na rzecz rezerwacji konkretnego terminu. Reszta jest płatna po zabiegu. Zaliczka przepada, jeśli klientka nie dotrze w ustalonym terminie na czas. W sytuacji, gdy Glam Studio musi odwołać wizytę a klientka nie zgadza się na zmianę terminu - zaliczka jest zwracana w takiej samej kwocie, w jakiej została wpłacona.


Klientki, które miały kiedykolwiek wykonywany makijaż permanentny na danym obszarze (nawet mało widoczny) są zobowiązane przy zapisie powiadomić o tym fakcie, ponieważ zdarza się, że zabieg makijażu permanentnego powinien zostać poprzedzony laserowym usuwaniem śladów po starym (również świadczymy takie usługi), a to wymaga innego czasu oraz sprzętu. Należy zapisać się wtedy na konsultację i ustalić plan działania z linergistką.


Ze względów bezpieczeństwa zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu, gdy klientka nie przestrzegała zaleceń przedzabiegowych, będąc o nich poinformowana, zataiła występowanie przeciwwskazania, które dyskwalifikuje do zabiegu lub nie zgadzamy się na płaszczyźnie estetycznej. W takim przypadku wpłacona kwota zostaje zatrzymana z tytułu gotowości do wykonania zabiegu.

Przed wizytą zapoznaj się także z Informatorem PMU (w zakładce u góry strony). Znajdziesz tam wiele odpowiedzi na nurtujące pytania.

METODA WŁOSA

Warunkiem koniecznym do wykonania makijażu permanentnego brwi metodą włosa maszynowego jest posiadanie suchej/normalnej cery. Przy cerach tłustych włos może się 'rozlać', dlatego nie robię w tej sytuacji wyjątków. Metoda ta nie może być wykonana na wcześniej wykonanym makijażu, a jedynie na skórach "czystych" lub po usunięciu starej pigmentacji. Kolor pigmentu jest dobierany do naturalnego koloru włosa na brwiach. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - napisz lub umów się na bezpłatną konsultację!


BON ZNIŻKOWY

Zniżka -10% obowiązuje tylko na nowy i pełnopłatny zabieg makijażu permanentnego (nie dotyczy metody włosa). Możesz podarować ją innej, bliskiej Ci osobie lub wykorzystać ją osobiście. Rabat obejmuje tylko jeden obszar pigmentacji. Rabaty/zniżki/promocje nie łączą się. Zniżka zostaje uwzględniona tylko przy poinformowaniu o tym fakcie przy zapisie. Aby skorzystać z rabatu musisz posiadać fizyczny kupon zniżkowy i okazać go w dniu zabiegu, w innym wypadku zniżka nie obowiązuje. 

Przed stylizacją brwi poinformuj, jeżeli występują u Ciebie:

- alergia na amoniak, hennę lub farbę,

- spore braki włosków,

- alergia na produkty do laminacji,

- przeziębienie, osłabienie,

- wszelkie stany zapalne w okolicy brwi,

  

- łuszczyca w okolicy brwi,

- świeża opalenizna,

- nużyca, wszawica,

- choroby układu hormonalnego, tarczycy,

- ciąża, karmienie piersią,

 

- przycięte włoski,

- niewygojony makijaż permanentny brwi,

- skóra po zabiegach złuszczających,

- kiedy ostatni raz była wykonana stylizacja brwi henną lub laminacja?

LASEROWE USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTEGO 

- Nie wykonuj stylizacji brwi (henna/farba/laminacja) przed wizytą (nic nie może być na skórze ze względów
bezpieczeństwa), ponieważ zaburza to nam ocenę Twojego makijażu i nie pozwoli na odpowiednie dobranie
soczewki do zabiegu, więc niestety jesteśmy w takiej sytuacji zmuszone odmówić zabiegu.
- Nie opalaj twarzy.
- Nie stosuj kwasów/zabiegów złuszczających w okolicy miejsca zabiegowego.
- Jeśli przyjmujesz na stałe leki lub chorujesz - daj nam znać. 
- Nie pij alkoholu 24h przed zabiegiem.
- Zabieg można wykonywać nie częściej niż co 4 tygodnie.

W razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

BONY PODARUNKOWE I PAKIETY ZABIEGOWE

Kupując kartę podarunkową, zgadzasz się na poniższy regulamin.
 • Karty podarunkowe upoważniają do skorzystania z usług w Glam Studio.
 • Karta nie łączy się z rabatami i promocjami.
 • Kartę można wykupić całościowo na konkretny zabieg lub częściowo na jakąkolwiek kwotę.
 • Karty podarunkowe nie są zwrotne ani nie można ich wymienić na gotówkę. Nie ma także możliwości zwrotu reszty gotówki w przypadku wybrania tańszego zabiegu. Można natomiast dopłacić różnice do zabiegu droższego (po wcześniejszym ustaleniu).
 • Karta jest ważna miesiąc od daty zakupy (realizacja usługi musi nastąpić do dnia podanego na karcie podarunkowej) lub realizacja następuje ustalonego dnia.
 • Kartę można przekazać osobie trzeciej do realizacji (oraz koniecznie poinformować o tym fakcie Glam Studio - bez tego zabieg się nie odbędzie, a bon przepada), jeżeli nie występują u niej przeciwwskazania do wykonania konkretnego zabiegu. Jeżeli okaże się, że istnieją przeciwwskazania - karta podarunkowa przepada. 
 • Karta przepada także w momencie niepojawienia się w umówionym terminie. Zmiana terminu wizyty możliwa jest najpóźniej 3 dni (robocze) przed ustalonym terminem. Jednokrotna zmiana terminu wiąże się z utratą 30% wartości bonu, dwukrotna - z utratą 70% wartości bonu.
 • Przekazanie bonu innej osobie (po wcześniejszym ustaleniu z Glam Studio) i realizacja usługi po upływie terminu (również po wcześniejszym ustaleniu), wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy, jeśli cena za usługę zmieniła się (jest wyższa niż w momencie zakupu bonu).
 • Przy rezerwacji terminu należy poinformować o posiadaniu karty podarunkowej oraz należy ją okazać przed skorzystaniem z zabiegu.
 • Realizacja usługi jest wykonana wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu (telefonicznie lub w wiadomości).
 • Termin zabiegu należy zarezerwować z wyprzedzeniem.
 • Ważność karty podarunkowej nie ulega wydłużeniu, a karty po terminie nie są realizowane.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż administratorem Państwa danych osobowych, zbieranych podczas rejestracji w naszym gabinecie, odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych, jest Izabella Hodura prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Glam Studio Izabella Hodura z siedzibą w Lesznie przy ul. Krzyckiego 15, tel. 726-879-423.