Regulamin dla modelek na szkoleniach

Umówienie się na wizytę jest jednoznaczne z akceptacją całego regulaminu i cennika.


- Makijaż permanentny będzie wykonany przez kursantkę pod okiem Izy.

- Zabieg wykonany przez kursantkę może wiązać się z pewnymi niedociągnięciami, jednak zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by było jak najlepiej.

- Na szkoleniu wykonamy brwi/usta naturalne, pasujące do twarzy. Proszę zapoznać się ze stylem i estetyką prac na Facebooku/Instagramie oraz z Regulaminem: www.makijazpermanentnyleszno.pl/regulamin/regulamin
- Nie wykonujemy mocnych/ciemnych/przerysowanych/tatuażowych brwi.
Dobór kształtu i koloru jest oczywiście indywidualny. Przy nadaniu kształtu kierujemy się brwią anatomiczną (włosami), a przy doborze koloru - subtonem skóry, kolorem włosów, wiekiem, stanem zdrowia.

- Modelka musi wyrażać zgodę na wykonanie zdjęć przed i po oraz udostępnienie wizerunku w mediach społecznościowych. Warunek konieczny.

- Modelka musi być pełnoletnia. Preferowany wiek: 18-45 lat.

- Warunkiem koniecznym jest także brak przeciwwskazań do zabiegu oraz brak widocznego (starego) makijażu permanentnego.

- W momencie rezygnacji z terminu przez modelkę - zaliczka nie jest zwracana z tytułu gotowości do wykonania zabiegu.

- Jeżeli z przyczyn losowych szkolenie zostanie odwołane lub przeniesione - zaliczka zostaje zwracana w takiej samej kwocie lub zostaje przeniesiona na kolejny termin.

- W sytuacji nagłej i awaryjnej, gdy modelka nie będzie mogła dotrzeć na szkolenie (choroba, opryszczka, sytuacja losowa) wpłacona kwota przepada, chyba że modelka znajdzie osobę chętną na swoje miejsce, spełniającą wymagania oraz bez przeciwwskazań do zabiegu, która opłaci zabieg.

- Dopigmentowanie jest obowiązkowe (wykonuję wtedy również zdjęcia i wysyłam kursantkom wygojony efekt ich pracy) i musi się odbyć w czasie od 4 do 8 tygodni od pierwszej pigmentacji. Jego koszt to 200zł.

- Dopigmentowanie do 10 tygodni od pierwszej pigmentacji to koszt 300zł.

- Chęć zmiany terminu dopigmentowania później niż 3 doby/dni robocze przed ustalonym wcześniej terminem lub nieprzyjście w umówionym terminie wiąże się z dodatkową opłatą 100zł w dniu drugiego zabiegu. Dalsza część w zakładce Cennik.

- Glam Studio zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu, gdy modelka nie przestrzegała zaleceń przedzabiegowych, będąc o nich poinformowana. W takim wypadku wpłacona kwota przepada.

Dopigmentowanie wykonuje Iza.

Przy dopigmentowaniu obowiązują takie same przeciwwskazania, jak przy zabiegu głównym.